معرفی بهترین ماوس های سال ۲۰۲۱

معرفی بهترین ماوس های سال ۲۰۲۱

معرفی بهترین ماوس های سال ۲۰۲۱:وقتی نوبت به یافتن بهترین ماوس مخصوص بازی می رسد. شما به چیزی نیاز دارید. که حس خوبی برای چسباندن شما داشته باشد و عملکرد خوبی را با عناوین مورد علاقه خود ارائه دهد.
بدست آوردن ماوس که احساس می کند به دست شما تعلق دارد و از ویژگی های مناسبی برخوردار است. و یک سنسور قوی به طور حتم جریان گیم پلی شما را از بین می برد. ضربه هایی که به زمین می زنید و رضایت خاطر شما از به ثمر رساندن این Ws ها را بهبود می بخشد.

بازیکنان زیادی در بازی ماوس وجود دارند. و چرا که نه؟ مدل ها می توانند از بسیار ارزان و ساده تا مدل های برتر دارای ویژگی های مفید (برای استفاده از جناس شخصی) مانند شارژ بی سیم یا شمعی از دکمه های قابل برنامه ریزی باشند. همچنین گزینه های جسورانه طراحی وجود دارد ، مانند RGB پر زرق و برق.

در زیر ما با شکستن بهترین موس بازی برای استفاده های مختلف. به سهولت کار کمک می کنیم.

نکات خرید سریع نوری یا لیزری؟

معرفی بهترین ماوس های سال ۲۰۲۱

هر دو نوع سنسور تجربه بسیار خوبی را ارائه می دهند ، اما ماوس های نوری از دقت کمی بهتری برخوردار هستند. ماوس های لیزری روی انواع سطح بیشتری کار می کنند.
اگر واقعاً خوش ذوق هستید ، به دنبال یک سنسور نوری، ترجیحاً یک سنسور طراحی شده یا توسعه یافته با PixArt باشید. بی سیم یا سیم؟ : ماوس های بی سیم طی چند سال گذشته مسیری طولانی را طی کرده اند ، اما هنوز هم دارای نکات منفی هستند، از جمله عمر باتری محدود (به ویژه با RGB) و تأخیر بالقوه.

اگر بی سیم را انتخاب می کنید، هدف آن یکی با 30 ساعت یا بیشتر عمر باتری باشد. همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا بلوتوث را می خواهید یک اتصال دانگل 2.4 گیگاهرتزی یا هر دو داشته باشید. بلوتوث برای جابجایی در چندین دستگاه مفید است ، اما با هزینه تأخیر همراه است ، اما 2.4 گیگاهرتز به یک پورت و دانگل USB نیاز دارد که از دست دادن آن آسان باشد. کف دست ، پنجه یا نوک انگشت؟ : این روش خوبی است که بررسی کنید.

ماوس شما دقیقاً چگونه نگه داشته اید. سه دستگیره مشترک ماوس وجود دارد. Palm Grip – پایه کف دست شما در پشت ماوس قرار می گیرد ، انگشتان شما روی آن قرار می گیرند. Clav Grip – جایی که مچ دست شما روی تشک ماوس قرار دارد ، کف دست ماوس را لمس نمی کند ، و نوک انگشتان شما لبه های آن و دکمه ها را می گیرد.
نوک انگشت. جایی که مچ دست و کف شما از روی تشک ماوس و ماوس بلند شده است. و دوباره فقط با نوک انگشتان در لبه های آن و روی دکمه ها گرفته می شود.

دانستن سبک چسباندن به شما کمک می کند تا ماشی را که برای شما مناسب است پیدا کنید. زیرا هر چسب معمولاً به دلیل اندازه دستان شما اتفاق می افتد. بنابراین، ماوس طراحی شده برای گرفتن نوک انگشت احتمالاً بزرگتر از آن است که برای گرفتن کف دست طراحی شده است.
این مطلب توسط تیتان وب تهیه شده است.

درباره ی علیرضا پیوندی

مطلب پیشنهادی

نقد و برسی ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7005

نقد و برسی ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7005

نقد و برسی ماوس بی سیم جنیوس ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7005 سیستم مورد نیاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *