معرفی بهترین‌ اسپیکر های کامپیوتر

معرفی بهترین اسپیکرهای کامپیوتر

معرفی بهترین اسپیکرهای کامپیوتر : اسپیکر های رایانه یا بلندگوهای چندرسانه ای اسپیکرهایی هستند که برای استفاده با رایانه به فروش می رسند.اگرچه معمولاً قابلیت استفاده صوتی دیگری نیز دارند. برای یک پخش کننده MP3 اکثر این بلندگو ها دارای تقویت کننده داخلی هستند. و در نتیجه به منبع تغذیه ای نیاز دارند که ممکن است از طریق منبع تغذیه برق از طریق آداپتور برق متناوب ، باتری ها یا پورت USB باشد.رابط ورودی سیگنال اغلب یک فیش جک 3.5 میلی متری است (معمولاً رنگ سبز آهک کد رنگی طبق استاندارد PC 99 دارد).
گاهی اوقات از کانکتورهای RCA استفاده می شود و ممکن است یک پورت USB هم سیگنال و هم برق را تأمین کند (نیاز به مدار اضافی دارد و فقط برای استفاده با کامپیوتر مناسب است).

معرفی اسپیکر کامپیوتر

بلندگو بی سیم کامپیوتر

اسپیکر های بی سیم بلوتوثی که باتری کار می کنند به هیچ وجه به اتصالی احتیاج ندارند. در اکثر رایانه ها بلندگوهایی با توان و کیفیت پایین تعبیه شده است. هنگامی که بلندگوهای خارجی متصل می شوند ، بلندگوهای داخلی را غیرفعال می کنند.
بلندگوهای رایانه از نظر کیفیت و قیمت بسیار گسترده هستند. بلندگوهای رایانه ای که بعضی اوقات با سیستم های رایانه ای بسته بندی می شوند ، کوچک ، پلاستیکی و دارای کیفیت صدای متوسط ​​هستند. برخی از بلندگوهای رایانه دارای ویژگیهای تساوی مانند کنترل باس و سه برابر هستند. اسپیکرهای بلوتوث را می توان با استفاده از جک Aux و آداپتور سازگار با کامپیوتر متصل کرد.
بلندگوهای پیشرفته کامپیوتر می توانند برای افزایش خروجی باس ، یک واحد ساب ووفر داشته باشند. محفظه بزرگتر ساب ووفر معمولاً شامل تقویت کننده های ساب ووفر و بلندگوهای چپ و راست است.

برخی از نمایشگرهای رایانه بلندگوی داخلی دارند. رایانه های لپ تاپ دارای بلندگوهای داخلی هستند که معمولاً کوچک و دارای کیفیت صدای محدود برای صرفه جویی در فضا هستند.

معرفی اسپیکر کامپیوتر

بلندگو های رایانه یا بلندگوهای چندرسانه ای

بلندگوهایی خارج از رایانه هستند که بلندگوی داخلی پایین را با قابلیت اطمینان پایین غیرفعال می کنند.

آنها اغلب دارای تقویت کننده داخلی کم مصرف هستند. اتصال صوتی استاندارد یک اتصال تلفن استریو 3.5 میلی متری است. اغلب برای کارت های صدای رایانه به رنگ سبز آهک با کد رنگی تنظیم شده است. تعدادی از آنها از رابط RCA برای ورودی استفاده می کنند. بلندگوهای USB نیز وجود دارند که از 5 ولت 500 میلی آمپر تأمین شده توسط پورت USB تغذیه می کنند. و تقریباً 2.5 وات توان خروجی دارند. بلندگوهای رایانه توسط Altec Lansing در سال 1990 معرفی شد.

بلندگو های رایانه از نظر کیفیت و قیمت بسیار گسترده هستند. بلندگوهای کامپیوتر که معمولاً با سیستم های رایانه ای بسته بندی می شوند ، کوچک ، پلاستیکی و دارای کیفیت صدای متوسط ​​هستند.
برخی از بلندگوهای رایانه دارای ویژگیهای تساوی مانند کنترل باس و سه برابر هستند. تقویت کننده های داخلی به یک منبع تغذیه خارجی ، معمولاً آداپتور AC نیاز دارند.
بلندگوهای رایانه ای پیشرفته تر ، می توانند یک واحد ساب ووفر داشته باشند تا خروجی باس را افزایش دهند ، و این واحدها معمولاً شامل تقویت کننده های قدرت هم برای بلندگوی باس ، و هم بلندگوهای کوچک ماهواره ای هستند.
برخی از نمایشگرهای رایانه بلندگوی داخلی دارند. لپ تاپ ها با بلندگوهای یکپارچه ارائه می شوند.
این مطلب توسط سایت تیتان وب ساخته شده است .

درباره ی علیرضا پیوندی

مطلب پیشنهادی

نقد و برسی ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7005

نقد و برسی ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7005

نقد و برسی ماوس بی سیم جنیوس ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7005 سیستم مورد نیاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *