تجهیزات گیمینگ و رندرینگلوازم جانبیهدفون، هدست و هندزفری

نقد و بررسی هدفون گیمینگ Astro A03

Astro Gaming A03 Gaming Earphones Review

یک دلیل وجود دارد که هدست های گیمینگ دارای سَری های بیش از حد گوش و میکروفن های رونق هستند. آنها بزرگتر از گوشی ها هستند. اما معمولاً دارای باس بهتر و میکروفون با کیفیت بالاتر برای چت های صوتی واضح تر هستند. این مانع از ارائه Astro Gaming در ارائه هدفون A03 نشده است. یک جفت مانیتور داخلی که به عنوان گزینه خوبی برای صدای بازی انتخاب شده است. هدفون گیمینگ A03 بهتر از هدفون های مخصوص بازی Logitech G333 با قیمت مشابه به نظر می رسد. اما هدست های کامل راهی برای بیشتر جلسات بازی هستند.

هدست گیمینگ A03

طراحی هدفون گیمینگ Astro A03

هدفون گیمینگ A03 مجموعه ای از هدفون های ساده و سیمی است. که دارای استعداد نسبتاً کم بازی نسبت به تغییرات رنگی غیر معمول بنفش و سفید، قرمز و آبی هستند. هر سَری شبیه به یک بشکه آلومینیومی کوچک و دارای بخشی ضخیم در نزدیکی سر و قسمت نازک و کمی مخروطی است. که به کابل متصل می شود. هیچ باله یا قلاب تثبیت کننده ای وجود ندارد (تعداد کمی از هدفون های سیمی غیر تناسب اندام از آنها استفاده می کنند). اما سه مجموعه از سَری های سیلیکونی با اندازه های مختلف مناسب برای اکثر گوش ها هستند. دایره پشت گوشی ها نشان ورزشی Astro را نشان می دهد.

گوشی ها به یک کابل تخت و تقریباً چهار پا متصل می شوند. این کابل دارای یک ریموت سه دکمه ای است که دارای یک میکروفون سوراخ سوراخ است که شش اینچ از سیم گوشواره راست قرار دارد. در نیمه راه بین گوشواره و محل اتصال دو سیم گوشی قرار دارد. کابل در یک شاخه چهار قطبی 3.5 میلی متری خاتمه می یابد.

اتصال و میکروفون هدفون گیمینگ Astro A03

هدفون A03 به عنوان یک هدفون 3.5 میلی متری، با هر سیستم بازی مدرنی (از طریق پورت های هدست در کنترلرهای Xbox و PlayStation یا با نینتندو سوییچ در حالت قابل حمل از طریق جک هدفون خود) کار می کند. همراه با هر رایانه یا دستگاه تلفن همراه با جک هدفون. با آداپتور 3.5 میلی متری به USB-C مجهز نیست. اگر تلفن شما فاقد جک است. باید آداپتور USB-C خود را تهیه کنید.

عملکرد صوتی هدفون گیمینگ A03

هدفون گیمینگ Astro A03 دارای درایورهای دوگانه در هر گوشی است که یکی 5.8 میلی متر و دیگری 9.2 میلی متر دارد. این دو درایور وظایف تولید مثل صدا را در پایین و متوسط تقسیم می کنند. که باید پوشش بهتری از طیف صوتی کامل را فراهم کند.

این مطلب توسط تیتان وب تهیه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا