گجتلوازم جانبی کامپیوترهدفون، هدست و هندزفری

بررسی 5 JBL هنوز هم یکی از بهترین بلندگوهای قابل حمل است

JBL 5 Review

برسی :

JBL 5 قابل حمل شارژ صدای بلوتوث شگفت آور قدرتمندی را از یک قاب جمع و جور ضد آب ارائه می کند .و آن را به عنوان یک سفر ایده آل برای رفتن به هرجای دیگر تبدیل می کند. طرفداران اسپیکر JBL 5 امضای صوتی قدرتمند ، باس به جلو ، روشن با نسبت نسبتاً کم حجم بلندتر می شود طراحی کاملا ضد آب پورت USB-A برای شارژ دستگاه های تلفن همراه

آخرین به روزرسانی

آخرین به روزرسانی اسپیکر JBL 5 در مورد مجموعه موفقیت آمیز اسپیکرهای بلوتوث قابل حمل. و سازگار با فضای باز ، 179.95 دلار Charge 5 ، به اندازه کافی بهبود یافته است.

تا بتواند آن را در قسمت اصلی بسته نگه دارد. برای مبتدیان ، بلندگوی ضد آب در حال حاضر گرد و غبار نیز تنگ شده است. ، بنابراین می توانید آن را در یک کیسه جا دهید و بدون نگرانی به ساحل ببرید. درایورها نیز کمی تقویت نیرو می کنند.

و با کمک رادیاتورهای غیرفعال دوگانه ، Charge 5 می تواند سر و صدای زیادی برای اندازه خود ایجاد کند. هیچ عملکردی برای بلندگو وجود ندارد. و ما می خواهیم EQ قابل تنظیم را در برنامه همراه ببینیم. ، اما با بسیاری از نقاط قوت Charge 5 این مشکلات به راحتی برطرف می شوند.

اگر به دنبال بلندگوی زیر 200 دلاری هستید. که بتواند با حس عمق باس خوب خیس شود و ساعت ها صدای قابل حمل را تحویل دهد. ، JBL Charge 5 جایزه Editors ‘Choice را به شما می دهد.

ناهموارتر از همیشه

8.7 در 3.8 در 3.7 اینچ (HWD) ، 2.1 پوندی شارژ 5 که در رنگ های سیاه ، آبی ، استتار ، خاکستری ، قرمز یا مایل به قرمز موجود است. ، ظاهری آشنا دارد. مانند شارژ 4 ، استوانه ای است. و در انتهای آن رادیاتورهای بیس منفعل قرار دارد و آرم JBL روی قسمت جلوپنجره جلو منقوش شده است.
از نظر داخلی ، این بلندگو دارای یک تویتر 20 میلی متری 10 واتی و یک ووفر 30 واتی 52 میلی متر در 90 میلی متر به سبک پیست اتومبیلرانی است. با وجود مسلماً فضای لازم برای درایورهای استریو ، Charge 5 تک است. ، اگرچه دو بلندگوی Charge 5 می توانند از طریق ویژگی PartyBoost به یک جفت استریو تبدیل شوند. اگرچه کمبود درایورهای استریو ناامیدکننده به نظر می رسد. ، اما هنگامی که درایورها در یک جهت قرار می گیرند. ، شما از صدای بلندگو در این اندازه جدا نمی شوید. صرف نظر از این ، درایورهای مونو دوگانه نسبت به درایور پیست مسابقه 30 وات Charge 4 ، یک پیشرفت جزئی دارند. این بلندگو با بلوتوث 5.1 سازگار است و از رمزگذار بلوتوث SBC پشتیبانی می کند. ، اما از AAC یا AptX پشتیبانی نمی کند.

JBL 5
پایه های لاستیکی اسپیکر JBL 5 روی صفحه پایین صاف شده باعث می شود. که شارژ 5 روی سطوح صاف نچرخد. در پانل بالایی آن ، کنترل هایی برای تغذیه ، جفت شدن بلوتوث ، افزایش / کاهش صدا و پخش / مکث وجود دارد. که می توان برای پرش به جلو از یک آهنگ دو بار روی آنها ضربه زد. ، اما بلندگو فاقد عملکرد پیمایش به عقب است. یک دکمه نیز برای PartyBoost وجود دارد. ، ویژگی فوق الذکر که به شما امکان می دهد چندین بلندگوی JBL را برای پخش صدا مشابه وصل کنید.

بیشتر بدانید درباره این محصول :

در پنل پشتی ، یک درگاه USB-A پوشیده شده وجود دارد. که برای شارژ دستگاه های تلفن همراه از باتری بلندگو موجود است. در کنار آن ، یک پورت USB-C بدون پوشش برای شارژ بلندگو از طریق کابل موجود وجود دارد.
تبلیغات

JBL Portable یک برنامه کاملاً متناسب است. و هزینه چندانی برای شارژ 5 ارائه نمی دهد. شما می توانید عملکرد PartyBoost را کنترل کنید. ، صداهای بازخورد صوتی را خاموش یا روشن کنید. و به روزرسانی های میان افزار را بارگیری کنید. فقط برای به روزرسانی ها ، ارزش بارگیری دارد ، اما برنامه حداقل می توانست EQ را با قابلیت تنظیم کاربر ارائه دهد.

JBL 5

همانطور که گفته شد .، امتیاز شگفت آور Charge 5 به معنای ضد آب بودن و همچنین ضد گرد و غبار بودن است. از نظر فنی می توان آن را به مدت 30 دقیقه در یک متر غوطه ور کرد. سیگنال بلوتوث در زیر آب کار نمی کند. ، اما نکته این است که بلندگو می تواند در برابر باران ، غوطه وری در استخر و شستشو در زیر شیر آب بدون مشکل مقاومت کند. و اگر در برابر گرد و غبار نفوذ ناپذیر باشد. ، رفتن به ساحل ، اردو زدن یا تقریباً در هر جای دیگری که بخواهید. آهنگ های خود را تنظیم کنید ایمن است.
JBL عمر باتری Charge 5 را تقریباً 20 ساعت تخمین می زند. ، اما نتایج شما با میزان صدای شما متفاوت خواهد بود.
شارژ 5 عملکرد صوتی.

پردازش

در مسیرهایی با محتوای زیر بیس شدید. ، مانند “فریاد خاموش” چاقو ، Charge 5 عمق قابل لمس فرکانس پایین را ارائه می دهد. – رانندگان ممکن است نتوانند تا عمیق ترین سطح پایین بروند. ، اما رادیاتورهای غیرفعال کار ستودنی برای بازآفرینی ضربت. افزودن یک توییتر ، وضوح فوق العاده با فرکانس بالا را به مخلوط اضافه می کند. ، و در حجم های بالا ، چیزها تحریف نمی شوند. ، و همچنین به نظر نمی رسد DSP (پردازش سیگنال دیجیتال) باس را به طرز چشمگیری نازک کند.

آهنگ “Drover” از بیل کالاهان ، آهنگ باس عمیق کمتر در ترکیب ، درک بهتری از امضای صدای عمومی Charge 5 به ما می دهد. درامزهای این آهنگ ، همانند آوازهای باریتون کالاهان ، باس اضافه می شوند. – هر دو صدایی کاملتر و غنی تر از صدای بلندگوی پاسخ مسطح تر می گیرند. بالا و متوسط ​​نیز مجسمه سازی شده و شماره گیری می شود. ، با این حال ، وام دادن به آواز ، صدای آکوستیک و ضربات ضبط شده با ضربات بالاتر به برخی از تردی های بیشتر می رسد. این به هیچ وجه امضای صحیح صوتی نیست. ، اما بلندگوهای ضد آب قابل حمل 100 تا 200 دلاری به ندرت در مورد دقت و بیشتر در مورد ایجاد حس عمق باس بدون تحریف هستند. با توجه به این موضوع ، Charge 5 یک بلندگوی باس فوروارد و روشن است. که قدرت زیادی را بدون از بین بردن تعادل ارائه می دهد.

JBL 5

ببینید چگونه بلندگوها را تست می کنیم
در “No Church in the Wild” از Jay-Z و Kanye West ، حلقه ضربه طبل حضور عالی در اواسط دارد. ، که به حمله آن اجازه می دهد. تا ضخامت خود را حفظ کند ، در حالی که ضربه های ترکیبی باس بیس که نقطه را ضرب می زند. ، کمی زیاد است. کم برای رسیدن ووفر؛ بدون در نظر گرفتن ، ما حس مناسبی از ساب باس پیدا می کنیم. حتی اگر کاملاً تحویل داده نشود. حلقه درام همچنین با افزایش فرکانس پایین کمی روبرو می شود. ، و آوازها با وضوح بالایی در اوج ها ، و شاید مقدار کمی از هم افزایی ارائه می شوند. باز هم ، از طریق دامنه فرکانس مجسمه سازی وجود دارد. ، اما تعادل خوبی بین پستی و بلندی ها وجود دارد.
آهنگ های ارکسترال ، مانند صحنه افتتاحیه John Adams ‘The Gospel according to the Other Mary ، برخی از غنای فرکانس پایین اضافه شده را دارند. که می تواند گاه به گاه سازهای کم رجیستر را در ترکیب مخلوط کند. این با حضور پررنگ برنج ، تار و آواز با ثبت بالاتر جبران می شود. این به دور از امضای صدای طبیعی است. ، اما در مواردی که تقویت باس وجود دارد. ، تعریف و وضوح فرکانس بالا نیز وجود دارد. Charge 5 حتی در میزان صدای کم در یک مسیر مانند این ، می تواند. مقدار شگفت آور عمق باس را برای یک بلندگو در اندازه خود فشار دهد. ، اما هرگز اوج ها را تحت الشعاع قرار نمی دهد.

JBL 5
این مطلب توسط سایت تیتان وب تهیه شده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا